رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۷
  • کد خبر : ۱۱۳۹
  • چاپ خبر : دستگاه قضایی لرستان با تیراندازی‌ها و منازعات به شدت برخورد می‌کند
رئیس کل دادگستری لرستان

دستگاه قضایی لرستان با تیراندازی‌ها و منازعات به شدت برخورد می‌کند

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: در دستگاه قضا استان به طور یقین با تیراندازی‌ها، منازعات، قتل‌های عمدی، قاچاق سلاح، مهمات و مواد  به شدت برخورد خواهیم کرد. محمد رزم اظهارداشت: مدت کوتاهی است که در استان لرستان مشغول کار شده‌ام و در این مدت چند روزه تاکنون فرصت نشده اطلاعاتی در رابطه با پرونده‌های مهم […]

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: در دستگاه قضا استان به طور یقین با تیراندازی‌ها، منازعات، قتل‌های عمدی، قاچاق سلاح، مهمات و مواد  به شدت برخورد خواهیم کرد.

محمد رزم اظهارداشت: مدت کوتاهی است که در استان لرستان مشغول کار شده‌ام و در این مدت چند روزه تاکنون فرصت نشده اطلاعاتی در رابطه با پرونده‌های مهم کیفری، حقوقی، مفاسد اقتصادی، جرائم خشن و قتل‌ها  کسب کنم اما به زودی در جلسه ستاد جرائم خاص اطلاعاتی در رابطه با این پرونده‌ها کسب و مورد به مورد در ستاد، جرائم خاص مورد تجزیه تحلیل و نظارت قرار می‌گیرند.

وی افزود: در روزهای گذشته ۷۷قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، ۳هزارو ۵۰۰ عدد فشنگ کلاشینکف و ۳۷کیلو هروئین توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی کشف شد و پرونده در اختیار بازپرس کیفری قرارگرفته و متهمان با قراربازداشت موقت در زندان به سر می‌برند.

رئیس کل دادگستری لرستان عنوان کرد: مردم استان لرستان مطمئن باشند با توجه به حساسیت خاصی  که بنده نسبت به جرائم خاص و جرائمی که سبب ناامنی و به امنیت، آسایش و آرامش عمومی مردم خدشه و خلل ایجاد می‌‎کند با قاطعیت برخورد می‌شود.

وی بیان کرد: وظیفه ما در دستگاه قضا ایجاد امنیت و یک قضاوت عدالت آفرین و همچنین جلب رضایت مردم استان با اجرای برنامه‌های سند تحول ریاست قوه قضائیه کشور است.

رزم گفت: در دستگاه قضا استان به طور یقین با تیراندازی‌ها، منازعات، قتل‌های عمدی، قاچاق سلاح، مهمات و مواد  به شدت برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/تسنیم

اخبار مرتبط