رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱
  • کد خبر : ۱۱۲۶
  • چاپ خبر : زیرساخت‌های لازم برای ایام اربعین در لرستان ایجاد شود
نماینده ولی‌فقیه در لرستان

زیرساخت‌های لازم برای ایام اربعین در لرستان ایجاد شود

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: اربعین فقط برای امسال نیست و برای سال‌های آینده نیز است، بنابر این باید زیرساخت‌های لازم در این استان ایجاد شود. جلسه ستاد اربعین استان لرستان عصر امروز با ریاست استاندار لرستان برگزار شد که برخی از مدیران عضو این ستاد به بیان مشکلات، اقدامات و راهکارهایی جهت برپایی بهتر […]

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: اربعین فقط برای امسال نیست و برای سال‌های آینده نیز است، بنابر این باید زیرساخت‌های لازم در این استان ایجاد شود.

جلسه ستاد اربعین استان لرستان عصر امروز با ریاست استاندار لرستان برگزار شد که برخی از مدیران عضو این ستاد به بیان مشکلات، اقدامات و راهکارهایی جهت برپایی بهتر مواکب اربعین، ارائه خدمت و جابه‌جایی زائرین پرداختند.

عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان نیز در لین جلسه با تأکید به اینکه جابه‌جایی زائرین نسبت به سال گذشته تغییراتی دارد، اظهار داشت: امسال برای مرزهای چهارگانه چزابه، شلمچه، مهران و خسروی سه پس‌کرانه تعریف شده‌است که علاوه بر کرمانشاه و همدان، استان لرستان نیز جزو یکی از سه پس‌کرانه بود.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی استان لرستان و خرابی محورها بر اثر وقوع سیل پیگیری‌های فراوانی انجام شد، استان لرستان جابه‌جا و شهرستان اندیمشک به‌عنوان پس‌کرانه سوم معرفی شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه استان‌های لرستان، اصفهان، مرکزی، چهارمحال‌بختیاری و یزد از پس‌کرانه اندیمشک رفت‌‌وآمد می‌کنند، عنوان کرد: ۵۲۹ دستگاه ناوگان اتوبوس از مهران به مقصد اندیمشک به‌صورت ۲۴ ساعته مشترک زائرین را به اندیمشک منتقل کرده و زائرین از اندیمشک به‌سمت استان‌های خود حرکت خواهند کرد./تسنیم

اخبار مرتبط