رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
  • کد خبر : ۱۲۷۴
  • چاپ خبر : نشست خبری دکتر نظریان ریاست دانشگاه پیام نور دلفان با خبرنگاران و اصحاب رسانه

نشست خبری دکتر نظریان ریاست دانشگاه پیام نور دلفان با خبرنگاران و اصحاب رسانه

صبح امروز دکتر نظریان در یک نشست خبری با اصحاب رسانه دلفان ضمن خوش آمد گویی اظهار داشت رسانه ها زبان گویا جامعه هستند و به نقش بی بدیل آنها در ارایه اخبار درست و پیش برد زیر ساختهای فرهنگی اقتصادی و سیاسی هر جامعه دانست. رئیس دانشگاه پیام نور دلفان گفت: دانشگاه پیام نور […]

صبح امروز دکتر نظریان در یک نشست خبری با اصحاب رسانه دلفان ضمن خوش آمد گویی اظهار داشت رسانه ها زبان گویا جامعه هستند و به نقش بی بدیل آنها در ارایه اخبار درست و پیش برد زیر ساختهای فرهنگی اقتصادی و سیاسی هر جامعه دانست.

رئیس دانشگاه پیام نور دلفان گفت: دانشگاه پیام نور بعنوان قدیمی ترین دانشگاه دلفان با ۱۱۳۰ دانشجو و ۲۰ کد محل رشته و با ۱۴ عضو هیئات علمی در سال تحصیلی ۹۸ شرایط ویژه ای را برای تحصیل دانشجویان در این دانشگاه به وجود آورد است

نظری گفت: با تلاشهای فرماندار دلفان و دانشگاه و با عقد قرارداد با چندین بانک برای دانشحویان پیام نور تسهیلات ویژه ای فراهم کردیم از جمله این وام ها یک وام دو میلیون تومانی در اقساط ۱۲ ماهه با یک ضامن و همچنین یک میلیونی بانک انصار در اقساط ۶ ماه و وام بنیاد علوی به مبلغ هشتصد هزار که همگی تقریبا با سود ۱/۴ درصد هستند به دانشجویان داده می شود

وی گفت : به نسبت جمعیت شهرستان در جذب تعداد دانشجو در استان اول هستیم و همچنین در رشته های ورزشی دارای مقام اول استانی و کشوری هستیم.

نظری در پایان کانونهای ما در دانشگاه پیام نور فعال هستن که عبارت اند از بسیج دانشجویی خواهران و برادران و کانون هلال احمر و قرآن وعترت، محیط زیست.

دکتر نظری اظهار داشت: که از فارغ التحصیلان سالهای قبلا الان در مقطع دکتری در دانشگاه تهران و سایر دانشگاهای تراز اول کشور مشغول تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور یک خبر خوب هم به همشهریانشان دادند که بزودی یک دوره ای بنام تکنسین داروخانه، در حال شکل گیری است که تقریبا آماده ثبت نام و پذیرش در این دوره هستیم که به مدت ۱۲۰ ساعت با هزینه پانصد هزار تومان و با هماهنگی با انجمن داروسازان استان و ارائه مدرک معتبر پایان دوره است.
در پایان از اصحاب رسانه تشکر کردن و گفتن در ارایه خدمت به دانشجویان دلفان نیازمند حضور پر رنگ رسانه هستیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط