رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  • کد خبر : ۱۲۹۶
  • چاپ خبر : ‍ ملحق شدن محور نورآباد به نهاوند به کریدور غرب کشور
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان

‍ ملحق شدن محور نورآباد به نهاوند به کریدور غرب کشور

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ملحق شدن محور نورآباد _ نهاوند به کریدور غرب کشور را پیگیری خواهیم کرد. خالقی در جمع تعدادی از فعالین اجتماعی و رسانه ای دلفان اظهار کرد: اخیراً مطالبه گری هایی که توسط عده ای از مردم دلفان صورت گرفت باعث شد که پیگیر ملحق شدن محور نورآباد به […]

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ملحق شدن محور نورآباد _ نهاوند به کریدور غرب کشور را پیگیری خواهیم کرد.

خالقی در جمع تعدادی از فعالین اجتماعی و رسانه ای دلفان اظهار کرد: اخیراً مطالبه گری هایی که توسط عده ای از مردم دلفان صورت گرفت باعث شد که پیگیر ملحق شدن محور نورآباد به نهاوند به کریدور غرب کشور باشیم.

وی افزود: نامه ای با امضای استاندار محترم لرستان تقدیم وزیر محترم راه و شهرسازی کشور خواهد شد که در آن خواستار تبدیل محور نورآباد_ نهاوند به یک طرح ملی هستیم که امیدواریم نمایندگان محترم در مجلس این طرح ما را حمایت نمایند که در بودجه ۹۸ گنجانده شودو همچنین مسولان محترم شهرستان نهاوند نیز لازم است توجه جدی به این مسئله داشته باشند که نماینده محترم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز ظاهرا در این خصوص اعلام آمادگی نموده است.

وی افزود: این مسیر دارای زیبایی های طبیعی خاصی است و به نظر من یکی از زیباترین جاده های استان به شمار می آید لازمه توجه به آن بیش از پیش است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان تصریح کرد: تبدیل این محور به یک پروژه چهار خطه مستلزم زمان زیادی است که انتظار می رود ایمن‌سازی، لکه گیری، روشنایی و آشکار سازی مناسبی از سوی اداره کل حمل و نقل جاده ای صورت گیرد.

خالقی بیان کرد: اعتبارات استانی بسیار کم و ناچیز است و جوابگوی حوزه توسعه این محور نیست، اما دنبال پیگیری این خواهیم بود که این محور به راه اصلی تبدیل شود که به واسطه آن از اعتبارات ملی بتوانیم جاده نورآباد به نهاوند را توسعه دهیم

انتها/ پیام دلفان

اخبار مرتبط