رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
  • کد خبر : ۱۳۵۴
  • چاپ خبر : واحدهای مسکونی فرسوده دلفان تخریب و نوسازی می‌شود
فرماندار دلفان:

واحدهای مسکونی فرسوده دلفان تخریب و نوسازی می‌شود

فرماندار دلفان گفت: بسیاری از واحدهای فرسوده در شهرستان دلفان تخریب و نوسازی می‌شود و مردم از خانه‌های امن و ایمن بهره‌مند می‌شوند. به گزارش بازتاب دلفان، حشمت بهمنی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دلفان در زمینه بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل یکی از شهرستان‌های موفق در استان لرستان است به […]

فرماندار دلفان گفت: بسیاری از واحدهای فرسوده در شهرستان دلفان تخریب و نوسازی می‌شود و مردم از خانه‌های امن و ایمن بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش بازتاب دلفان، حشمت بهمنی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دلفان در زمینه بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل یکی از شهرستان‌های موفق در استان لرستان است به طوری که کار تعمیر واحدهای مسکونی سیل‌زده به ایستگاه پایانی رسیده است .

وی بیان کرد: در زمینه احداث واحدهای مسکونی نیز اقدامات چشمگیری صورت گرفته که امیدوار کننده است؛ در جریان سیل اخیر ۱۱ هزار واحد مسکونی مورد ارزیابی کارشناسان قرار گرفت که از این تعداد هشت هزار واحد خسارت دیده اعلام گردید .

فرماندار دلفان با قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن قزوین به عنوان استان معین بازسازی شهرستان دلفان عنوان کرد: بنیاد مسکن قزوین عملکرد خوبی داشته است، اگرچه سیل برای مردم مشکلاتی را به همراه داشت اما الان جنب و جوش و سازندگی را در روستاها مشاهده می‌کنیم  که جای تقدیر دارد.


وی بیان کرد: بسیاری از واحدهای فرسوده این شهرستان تخریب و نوسازی می‌شود و مردم از خانه‌های امن و ایمن بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط