رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴
  • کد خبر : ۱۴۷۳
  • چاپ خبر : راه ارتباطی ،مهمترین مشکل روستاهای بخش مرکزی نورآباد
بخشدار مرکزی نورآباد

راه ارتباطی ،مهمترین مشکل روستاهای بخش مرکزی نورآباد

بخشدار مرکزی نورآباد راه ارتباطی را مهمترین مشکل روستاهای این بخش عنوان کرد گفت :در جریان سیل اخیر خسارات سنگینی به راههای ارتباطیاین بخش وارد کرد و محرومیت این بخش را در این زمینه بیش از گذشته کرد. مصطفی آوختی گفت : سیل حدود ۲ کیلومتر جاده رادر روستای رضا ویس در محور ارتباطی نورآباد […]

بخشدار مرکزی نورآباد راه ارتباطی را مهمترین مشکل روستاهای این بخش عنوان کرد گفت :در جریان سیل اخیر خسارات سنگینی به راههای ارتباطیاین بخش وارد کرد و محرومیت این بخش را در این زمینه بیش از گذشته کرد.

مصطفی آوختی گفت : سیل حدود ۲ کیلومتر جاده رادر روستای رضا ویس در محور ارتباطی نورآباد به تنگه گاشمار تخریب و به زیر آب رفت و علاوه بر این سیل همچنین به ۲۳ نقطه درمسیرهای ارتباطی دهستانهان های میربگ جنوبی و نورآباد خسارت جدی وارد کرد .

وی افزود: پس از وقوع سیل با امکانات و تجهیزات موجود در دهیاری ها و استفاده ازماشین آلات دولتی و خصوصی اقدام به بازگشایی محورهای روستایی کردیم تا تردد را بصورت موقت در مسیرهای تخریب شده برقرار نمائیم.

وی گفت : در این مسیرها بصورت موقت تردد در آنان برقرار شده که با بارش ها مردم با مشکلات فراوانی مواجه میشوند لذا انتظارداریم اقدامات لازم جهت تسریع در آسفالت و بازسازی مسیرهایی ارتباطی آسیب دیده صورت گیرد .

بخشدار مرکزی نورآباد افزود:سیل همچنین موجب قطع برق ۱۶ روستا و تخریب مجتمع مجتمع ده یوسفان شد که با تلاش پرسنل برق دلفان مشکل برق با وجودحجم سنگین خسارات حل گردید و مجتمع ده یوسفان نیز بازسازی و به بهره برداری رسید .
وی با بیان اینکه هفت میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی سیل درنقاط روستای دلفان پیش بینی شده که سهم بخش مرکزی ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که امیدواریم تخصیص یابد وی افزود: امیدواریم این اعتبارات دراختیار دهیاران قرار گیرد تادرراستای عمران ،آبادانی و بازسازی روستاها هزینه گردد/

اخبار مرتبط