رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
  • کد خبر : ۱۴۵۱
  • چاپ خبر : یادواره شهدا انتقال دهنده فرهنگ شهادت به نسل جوان است
فرمانده سپاه ناحیه دلفان

یادواره شهدا انتقال دهنده فرهنگ شهادت به نسل جوان است

فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: برگزاری یادواره ها شهدا می تواند فرهنگ شهادت را به نسل جوان امروز منتقل کند. به گزارش بازتاب دلفان سرهنگ دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان امروز در جلسه ستاد یادواره شهدای بسیج شهرستان دلفان که در سپاه ناحیه دلفان برگزارشد، با بیان اینکه برگزاری یادواره های شهدا می تواند فرهنگ […]

فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: برگزاری یادواره ها شهدا می تواند فرهنگ شهادت را به نسل جوان امروز منتقل کند.

به گزارش بازتاب دلفان سرهنگ دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان امروز در جلسه ستاد یادواره شهدای بسیج شهرستان دلفان که در سپاه ناحیه دلفان برگزارشد، با بیان اینکه برگزاری یادواره های شهدا می تواند فرهنگ شهادت را به نسل جوان امروز منتقل کند گفت: یادواره شهدای بسیج شهرستان دلفان دوشنبه ۶ آبان راس ساعت ۹ صبح در مصلی نماز جمعه شهرستان برگزار می شود.

وی به همکاری هرچه بیشتر ادارات در برگزاری یادواره شهدای بسیج شهرستان تاکید کرد و به تقسیم وظایف ادارات در برگزاری یادواره پرداختند.

فرماندار دلفان گفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و همه ما در مقابل شهداء وظیفه داریم چرا که امنیت و آرامش موجود کشور مدیون خون شهدا است.

حشمت بهمنی فرماندار دلفان نیز در این جلسه اضافه کرد: انتظار می رود ادارات مربوطه همکاری بیشتری با سپاه بسیج در هرچه بهتر برگزار شدن این یادواره داشته باشند و تلاش کنند که یادواره ای در خور شهدا و خانواده های شهدا برگزار شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط