رفتن به بالا
  • جمعه - ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
  • کد خبر : ۱۴۸۴
  • چاپ خبر : تصفیه خانه فاضلاب دلفان پس از گذشت ۱۹ سال بهره برداری نشد
امام جمعه نورآباد

تصفیه خانه فاضلاب دلفان پس از گذشت ۱۹ سال بهره برداری نشد

به گزارش بازتاب دلفان: حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان دلفان اظهار داشت: امام جمعه نوکر مردم است و وظیفه دارد در برابر مسئولانی که به مردم ظلم میکند بایستد. وی افزود: اگر مسئولانی که با رای مردم به منصبی می رسند نباید به مردم ظلم کنند و […]

به گزارش بازتاب دلفان: حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان دلفان اظهار داشت: امام جمعه نوکر مردم است و وظیفه دارد در برابر مسئولانی که به مردم ظلم میکند بایستد.

وی افزود: اگر مسئولانی که با رای مردم به منصبی می رسند نباید به مردم ظلم کنند و امام جمعه وظیفه دارد در برابر کسانی که به مردم ظلم میکند بایستد.

امام جمعه شهرستان دلفان عنوان کرد: شهردار و شورای شهر نورآباد پاسخگو باشند، چرا این جوانان را بیکار کرده اید، مسئولانی که ایجاد اشتغال نکرده اید، حداقل مردم را در این وضعیت بد اقتصادی بیکار نکنید.

وی بیان کرد: امام جمعه وامدار هیچ کاندیدای مجلس شورای اسلامی نیست، برخی حق ندارد شهرستان را بازیچه خودشان کنند؛ ما عوض کردن مدیران شهرستانی را هر هفته نمی پذیریم، به جای عوض کردن مسئول به فکر اشتغال جوانان و پاسخگویی مدیران باشید.

جمیاری تصریح کرد: برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در لرستان برای تغییر مدیری به وزیر مراجعه کرده اند ولی ما مشکل مدیریت نداریم بلکه مشکل بیکاری و صنعت داریم.

وی خاطرنشان کرد: مدیر کل باید شجاع باشد نه اینکه هر روز شاهد تغییر در مدیران شهرستان دلفان باشیم؛ مدیران دولتی حق ندارند از امکانات دولتی و حضور شبانه در منازل جهت تبلیغات کاندیدای مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کنند و از جایگاه مدیریتی خود سوء استفاده کنند.

امام جمعه شهرستان دلفان گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرستان دلفان در سال ۷۴ که کلنگ آن به زمین زده شده همچنان بعد از ۱۹ سال به بهره برداری نرسیده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط