رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  • کد خبر : ۱۶۲۷
  • چاپ خبر : امدادرسانی به بیش از ۱۰۰ خودرو در راه مانده در جاده‌های دلفان + تصویر

امدادرسانی به بیش از ۱۰۰ خودرو در راه مانده در جاده‌های دلفان + تصویر

رئیس جمعیت هلال احمر دلفان گفت: شب گذشته ۹۶ خودروی گرفتار در برف در جاده‌های ارتباطی این شهرستان امدادرسانی و رهاسازی شدند. سید عابدین الماسی افزود: با آغاز بارش برف سنگین امدادگران پایگاه های گاماسیاب در جاده نورآباد به نهاوند و پایگاه گشور در جاده نورآباد به کرمانشاه تمام توان خود را برای کمک به […]

رئیس جمعیت هلال احمر دلفان گفت: شب گذشته ۹۶ خودروی گرفتار در برف در جاده‌های ارتباطی این شهرستان امدادرسانی و رهاسازی شدند.

سید عابدین الماسی افزود: با آغاز بارش برف سنگین امدادگران پایگاه های گاماسیاب در جاده نورآباد به نهاوند و پایگاه گشور در جاده نورآباد به کرمانشاه تمام توان خود را برای کمک به خودروها و مسافران درراه مانده به کار گرفتند.
وی اظهارداشت: امدادگران ۴۳۶ نفر حادثه دیده را به پایگاه منتقل یک مصدوم را به بیمارستان اعزام کردند.

رییس جمعیت هلال احمر دلفان بیان کرد: همچنین ۱۵ خانوار گرفتارشده در جاده های ارتباطی شهرستان در پایگاه های این جمعیت اسکان داده شدند.
الماسی اضافه کرد: در شب گذشته با اقلام خوراکی خشک ازمسافران درراه مانده پذیرایی شد و مقداری مواد خوراکی، آب معدنی، خرما، بیسکویت و کشمش توزیع شد.

وی ادامه داد: شب گذشته نیز با توجه به ریزش سنگین برف ۲ آمبولانس کمکی نیز از مرکز استان به همراه معاون امداد جمعیت هلال احمر لرستان به دلفان اعزام شدند.صدا سیما دلفان

اخبار مرتبط