رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵
  • کد خبر : ۱۶۴۴
  • چاپ خبر : مردم دلفان سرد ترین شب پائیزی را  گذراندند
به گزارش بازتاب دلفان:

مردم دلفان سرد ترین شب پائیزی را گذراندند

رئیس اداره هواشناسی دلفان گفت: به سبب کاهش شدید دمای هوا مردم این شهرستان دیشب (دوشنبه) سردترین شب پائیزی خودرابه صبح رساندند. رسول نوری آرا در گفت: دمای هوای نورآباد درصبحگاه امروز به ۱۴ درجه زیر صفر رسیدکه این دما در آذرماه فصل پاییز در ۲۰ سال گذشته کم سابقه بوده است. به سبب سرما […]

رئیس اداره هواشناسی دلفان گفت: به سبب کاهش شدید دمای هوا مردم این شهرستان دیشب (دوشنبه) سردترین شب پائیزی خودرابه صبح رساندند.

رسول نوری آرا در گفت: دمای هوای نورآباد درصبحگاه امروز به ۱۴ درجه زیر صفر رسیدکه این دما در آذرماه فصل پاییز در ۲۰ سال گذشته کم سابقه بوده است.

به سبب سرما و یخبندان شدید بسیاری از کنتورهای آب شهروندان دچار یخ زدگی شد و سطح معابر و کوچه های شهر نورآباد را لایه های عظیمی از یخ فرا گرفته بود به طوریکه تردد برای عابران وخودروها به سختی صورت می گرفت.

به گفته فرماندار دلفان، بر اثربارش برف اخیر ارتباط ۴۰۰ روستای شهرستان دلفان قطع شد که با اقدامات انجام شده تا کنون راه ارتباطی ۳۳۰ روستا بازگشایی شده وهم اکنون ارتباط ۷۰ روستا در مناطق میربگ، ایتیوند و کاکاوند قطع است و تلاش برای بازگشایی آنان ادامه دارد.

بهمنی افزود :سیل اخیر خسارات سنگینی به راههای ارتباطی دلفان وارد کرد و این عامل موجب تاخیردر بازگشایی این روستاها شده است. ایرنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط