رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  • کد خبر : ۱۷۷۷
  • چاپ خبر : اعزام ۱۲۰ نفر از دانش آموزان شهرستان دلفان به اردوی راهیان نور
به گزارش بازتاب دلفان:

اعزام ۱۲۰ نفر از دانش آموزان شهرستان دلفان به اردوی راهیان نور

معاون بازرسی سپاه ناحیه دلفان از اعزام تعداد ۱۲۰نفر از دانش آموزان پسر شهرستان دلفان به اردوی راهیان نور خبر داد.

سرگرد پاسدار قربان حواسی در گفتگو با خبرنگاربازتاب دلفان گفت، یکی از برنامه های فرهنگی سپاه ناحیه دلفان را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهادت در قالب برگزاری اردوی راهیان نور عنوان کرد و گفت: ۱۲۰ نفر از دانش آموزان پسر شهرستان دلفان در قالب اردوهای راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور راهی این منطقه شده اند.

حواسی اضافه کرد: بازدید از نمایشگاه‌های دفاع مقدس، برگزاری شب خاطره و روایتگری و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی را از برنامه های حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس دانست .

وی از دانش آموزان به عنوان سرمایه های معنوی و آینده سازان کشور یاد کرد که حضور آنان در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس ضمن تبیین ارزش‌های اسلامی موجب تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان کشور خواهد شد.

حواسی در ادامه گفت : ما هر ساله اردوهای راهیان نور را با همکار آموزش و پرورش برای دانش آموزان دختر و پسر برگزار می کنیم که دانش آموزان با فرهنگ پایداری و مقاومت آشنا شوند.

سرگرد پاسدار قربان حواسی گفت: آشنایی دانش آموزان با رشادت‌های جوانان در هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی به منظور مقابله جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان از مهمترین اهداف اعزام کاروان‌های راهیان نور است

انتهای پیام/

اخبار مرتبط