رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
  • کد خبر : ۲۱۰۳
  • چاپ خبر : پیام تسلیت فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۱۴ خرداد سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:

پیام تسلیت فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۱۴ خرداد سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

فرمانده سپاه ناحیه دلفان به فرموده رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای مبنی بر اینکه این انقلاب بدون نام امام راحل در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) توانست بیداری اسلامی را در سراسر جهان طنین انداز کند و با همراهی مردم طاغوت را از بین ببرد.

در پیام سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۱۴ خرداد سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد آمده است:

خرداد، یادآور نامی بزرگ در تاریخ معاصر جهان بشریت است، مردی که قیامش را از پانزده خرداد ۴۲ آغاز کرد و در بهمن ۵۷ با به ثمر نشستن آن، گل لبخند را درسرتاسرعالم بر لبان تمامی مستضعفان و محرومان نشاند و نور امید را به قلوب افسرده شان ارزانی کرد.

امام خمینی، یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب، و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است.

قیام تاریخی و خونین ۱۵ خرداد که به برکات همان هدایت و روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت نه تنها زمینه سست شدن پایه های حکومت ستم شاهی را فراهم کرد بلکه زمینه احیا تمدن بزرگ اسلام در جهان را هموار ساخت.

به یقین خط امام و آرمان ‌های والای آن رهبر و راهنمای بزرگ پس از رحلت جانسوزش با زعامت رهبری عالمانه، آگاهانه و شجاعانه ‌جانشین خلف و شایسته او حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تداوم یافته و ملت همیشه بیدار و در صحنه ایران که اطاعت از ولی امر مسلمین را اطاعت از امام می‌دانند.

امت امام و شاگردان او که از سرچشمه‌ی فیاض آن موجود ملکوتی سیراب شده و عزت و کرامت اسلامی و انسانی خود را در آن جسته‌اند، اکنون شاهد آنند که ملت‌های دیگر، حتی ملت‌های غیرمسلمان، نسخه‌ی تعالیم انقلابی آن قائد عظیم را مایه‌ی نجات خود دانسته و آزادی و عزت خویش را در آن یافته‌اند.

امروز در حالی سی و یکمین  سال ارتحال آن ابرمرد تاریخ معاصر را گرامی می‌داریم که در سایه هدایت‌ها و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) هویت اسلامی و مردمی انقلاب، حفظ و تحکیم شده و نظام مقدس جمهوری اسلامی به بالندگی و اقتدار در منطقه و جهان رسیده است.

اینجانب سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان دلفان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلفان

اخبار مرتبط