رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
  • کد خبر : ۲۲۴۳
  • چاپ خبر : توزیع ۱۰۰۰ بسته غذایی کمک های مومنانه در دلفان
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:

توزیع ۱۰۰۰ بسته غذایی کمک های مومنانه در دلفان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلفان از توزیع ۱۰۰۰ بسته کمک مومنانه در شهرستان دلفان خبر داد.

سرهنگ پاسدار علی در گفت و گو با خبرنگار باز تاب دلفان با اشاره به اجرای دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان دلفان گفت: در راستای تحقق تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مرحله دوم از رزمایش کمک‌ مومنانه به مناسبت ماه محرم در سطح شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

وی اظهار کرد: بر اساس هماهنگی که با حوزه ها و پایگاه های مقاومت به عمل آمده و شناسایی دقیقی که در مرحله اول نهضت کمک مومنانه صورت گرفته فهرست دقیقی از نیازمندان تهیه شده که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه این کمک ها به دست مردم نیازمند خواهد رسید.

سرهنگ پاسدار دالوند گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه ۱۰۰۰ بسته غذایی، شامل برنج، روغن،ماکارونی، رب گوجه و… که هرکدام به ارزش ۲۰۰ هزار تومان می باشد در بین خانواده های نیازمندی که به دلیل شیوع این بیماری، آسیب مالی دیده یا مشاغل خود را از دست داده اند توزیع می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلفان با اشاره به آغاز مقطع سوم مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه، افزود: از کلیه خیرین، ادارات، سازمان ها و ارگان هایی که تمایل به شرکت در این امر خیرخواهانه دارند دعوت به عمل می آید.

اخبار مرتبط