رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
  • کد خبر : ۲۲۸۸
  • چاپ خبر : برای حل مشکل گرانی همه باید به دولت کمک کنند
امام جمعه نورآباد:

برای حل مشکل گرانی همه باید به دولت کمک کنند

امام جمعه نورآباد گفت: با توجه به افزایش غیرمتعارف برخی کالاهای اساسی، نظارت و کنترل بازار باید بیشتر ‌شود و به برای حل این مشکل باید همه مردم و نهادهای کشور به دولت کمک کنند.

حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در دیدار با کارکنان صنعت، معدن، تجارت شهرستان دلفان افزود: برخی از اشخاص سودجو با احتکار کالا و عدم عرضه به موقع و عدم رعایت قیمت ها به هر طریقی موجب کمبود کالا و افزایش کاذب قیمت ها شده اند، بنابراین به منظور تامین آرامش و ثبات بازار و ایجاد بستر امن برای عموم مردم و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، ضرورت دارد  نظارت ها بر توزیع  و نرخ گذاری ها بیشتر و مستمر انجام شود تا افراد متخلف  و سودجو نتوانند به اهداف خود برسند.

وی اظهار داشت: انتظار می‌رود  با تشدید بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها با اهتمام جدی ، توزیع و ارائه به موقع کالا و خدمات، زمینه تعدیل قیمت‌ها را فراهم سازند.

امام جمعه نورآباد تصریح کرد: اگر چه مسوولان باید به فکر عموم مردم باشند اما برای فراهم شدن فرصت دسترسی همه آحاد جامعه به کالاهای اساسی، مردم نیز باید همکاری و از افرادی که گران فروشی می کنند ،خرید نکنند.

حجت الاسلام جمیاری افزود: ظرفیت ها و زمینه های بسیاری برای مقابله با تحریم در کشور وجود دارد که  دست اندرکاران امر باید برای شکوفایی آنها تلاش کنند و  امکان بهره برداری از این توان را فراهم می کند.

وی از وضعیت گرانی کالای اساسی در دلفان انتقاد کرد و ادامه داد: با توجه به افزایش غیرمتعارف  قیمت بعضی از اجناس مورد نیاز مرم در این شهرستان بیشتر و در صورت تخلف برخورد جدی و قانونی با افراد خاطی انجام شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط