رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
  • کد خبر : ۲۲۸۳
  • چاپ خبر : زیرساخت‌ آموزش مجازی در دلفان مهیا نیست
مدیر آموزش‌وپرورش دلفان:

زیرساخت‌ آموزش مجازی در دلفان مهیا نیست

مدیر آموزش‌وپرورش دلفان گفت: زیرساخت‌های محدود مخابراتی مانند پوشش اینترنت در مناطق مختلف دلفان، آموزش در بستر فضا مجازی در این شهرستان را با مشکل مواجه کرده است.

علی تیموری در گفت و گو با خبرنگار بازتاب دلفان افزود: حدود ۵۰ درصد از روستاهای دلفان زیرساخت های لازم را برای پوشش اینترنتی ندارند که این امر موجب شده بسیاری از دانش آموزان نتوانند از محتوا و مفاهیم درسی بدرستی استفاده کنند و این امر باعث کلافگی و نارضایتی دانش آموزان ، خانواده ها و نیز معلمان شده است.

وی گفت: براساس بررسی های بعمل آمده حدود ۸۰ درصد دانش آموزان دلفانی فاقد گوشی های هوشمند هستند و این موضوع تامین گوشی های هوشمند به دغدغه خانواده ها تبدیل شده است.

وی ادامه داد: به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت تلفن همراه در روستاها استفاده از شبکه شاد برای دانش‌آموزان مناطق روستایی بسیار سخت و در برخی موارد غیرممکن شده است.

تیموری همچنین گفت : در زمان حاضر برای این که دانش آموزان از تحصیل عقب نمانند ، آموزش آن ها به شکل ترکیبی یعنی از طریق تلویزیون و گاهی اوقات نیز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به شکل حضوری برگزار می شود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط