رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  • کد خبر : ۲۳۱۴
  • چاپ خبر : دیدار کارکنان سپاه و نیروی انتظامی با امام جمعه شهرستان دلفان
به گزارش بازتاب دلفان:

دیدار کارکنان سپاه و نیروی انتظامی با امام جمعه شهرستان دلفان

حجت الاسلام علی اکبر جمیاری امام جمعه شهرستان دلفان روز سه شنبه اول مهر ماه در ایین تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در دیدار با فرماندهان وکارکنان سپاه ونیروی انتظامی شهرستان افزود: رزمندگان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در سال‌های دفاع مقدس با حمایت و پشتیبانی مردم مقاومت کردند و به دشمن […]

حجت الاسلام علی اکبر جمیاری امام جمعه شهرستان دلفان روز سه شنبه اول مهر ماه در ایین تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در دیدار با فرماندهان وکارکنان سپاه ونیروی انتظامی شهرستان افزود: رزمندگان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در سال‌های دفاع مقدس با حمایت و پشتیبانی مردم مقاومت کردند و به دشمن اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور را تصرف کند

وی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس و بیان رشادت‌های رزمندگان جان برکف اسلام فرصت بسیار مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و خدمت به مردم است.


امام جمعه دلفان اضافه کرد: بیان خاطرات رزمندگان اسلام با حضور ایثارگران و رزمندگان در طول هفته دفاع مقدس درنشست‌های مختلف نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

جمیاری افزودند: مخاطبان ما باید نسل جوان باشند و باید برای آنان بگوییم که رزمندگان در جبهه ها چه سختی هایی کشیدند. امروز هم جنگ است وبرای رویارویی با دشمنان باید آماده باشیم.

اخبار مرتبط