رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
  • کد خبر : ۲۳۴۵
  • چاپ خبر : با مدیریت جهادی و انقلابی می‌توان از مشکلات عبور کرد
نماینده ولی فقیه در لرستان:

با مدیریت جهادی و انقلابی می‌توان از مشکلات عبور کرد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: با مدیریت جهادی و انقلابی می توان از مشکلات عبور کرد و به اهداف مقدس نظام اسلامی رسید.

آیت الله سید احمدرضا شاهرخی در آیین تودیع و معارفه امام جمعه دلفان اظهار داشت: انقلاب اسلامی، جریانی استوار بر مبانی فرهنگی و اعتقادی است و برای فراگیر کردن این مهم‌ در جامعه به خصوص بین نسل جوان باید از فضاهای مذهبی از قبیل مصلی‌ها و مساجد بیشتر استفاده کرد.

وی ادامه داد: قرآن، اهل‌بیت(ع)، شهادت، ایثار، حجاب، عفاف، پاکدامنی، کار برای رضای خداوند، قناعت، صبر و استقامت در برابر مشکلات، آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری، مساجد و حوزه‌های علمیه از محورهای فرهنگ انقلاب اسلامی هستند.

وی اضافه کرد: در شرایطی که دشمنان نظام اسلامی با بهره‌گیری فضای مجازی به دنبال جریان‌سازی‌ بر علیه نظام‌اسلامی‌ هستند، باید مصلی‌های نماز جمعه به عنوان قرارگاه‌های فرهنگی را بیش از پیش فعال کرده و با برنامه‌ریزی‌های کاربردی و ارائه راهکارهای کارشناسی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان گام برداشت.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه نماز جمعه قرارگاه تقوا، ایمان و بصیرت است ،گفت: اعضای ستاد نماز جمعه، زمینه‌ای را محیا می‌کنند تا تقوا، ایمان و منزلت واقعی در جامعه گسترش یابد.

فرماندار دلفان در ادامه مراسم گفت :توسعه و فراهم کردن زیرساخت های اولیه در روستاها اقدامی مفید و موثر در ماندگاری روستاییان بوده که این مهم در دولت نهم و دهم روند روبه رشدی داشته است.

حشمت بهمنی افزود : یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن امکانات زیربنایی همچون گاز و برق برای مردم است که خوشبختانه در این زمینه موفقیت‌های بزرگی در شهرستان کسب کرده است.

وی اظهار داشت: عملیات برق و گازرسانی به همه روستاهای این شهرستان با وجود تنگناهای مالی و با هدف رشد و آبادانی نقاط محروم در دولت تدبیر و امید اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید در این سال ها اقدامات گسترده ای جهت توسعه زیرساخت های شبکه آب روستایی دلفان انجام داده و تاکنون ۱۴ هزار انشعاب فاضلاب در شهرستان واگذار شده است :گفت ۳۵۰ روستا از مجموع ۴۴۰ روستای این شهرستان دارای آب لوله کشی و سالم هستند و ۹۰ روستا نیز از طریق شبکه های محلی تامین می‌شوند.وی گفت :ساخت ۲ مدرسه به همت خیران در مناطق محروم روستایی بخش خاوه و مرکزی این شهرستان آغاز شد.

فرماندار دلفان همچنین گفت: با حل مشکل اعتباری سد “تاج امیر” در این شهرستان و اختصاص ۱۸۰ میلیاردریال، ادامه عملیات اجرایی این سد آغاز شده است .

در پایان از زحمات حجت الاسلام علی اکبر جمیاری امام جمعه سابق قدردانی شد و حجت الاسلام یوسف خانی امام جمعه جدید نورآباد معرفی شد

انتهای پیام/

اخبار مرتبط