رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  • کد خبر : ۲۴۳۴
  • چاپ خبر : اجرای بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه هفته بسیج در دلفان
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:

اجرای بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه هفته بسیج در دلفان

فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه توسط سپاه ناحیه ،حوزه ها وپایگاه های مقاومت بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی در بستر فضای مجازی و حقیقی برگزار خواهد شد.

سرهنگ پاسدار علی دالوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: بسیجیان با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری از تمام آزمون های سخت با موفقیت بیرون آمده اند.

وی اظهار کرد: بسیج امروز یک سازمان یا یک نهاد یا یک شخصیت حقوقی و حقیقی نیست، بلکه این شجره طیبه به برکت خون شهدایش شناخته می شود؛ بسیج یک فرهنگ، گفتمان و یک ایدئولوژِی اصیل در جهان بشریت است و حد و مرز نمی شناسد.

فرمانده سپاه شهرستان ناحیه دلفان با اشاره به اینکه شعار محوری هفته بسیج (بسیج ،پیشرو خدمت،امید آفرین)می باشد افزود: بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه توسط سپاه ناحیه، حوزه ها وپایگاه های مقاومت بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی در بستر فضای مجازی و حقیقی برگزار خواهد شد.

دالوند بیان داشت: همچنین همزمان با سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گردهمایی بسیجیان شهرستان دلفان همزمان با سراسر کشور به صورت مجازی و با شعار «بسیج، پیشرو خدمت، امید آفرین» همراه با استماع بیانات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان با هدف پیشگیری و فرهنگ سازی در هفته بسیج انجام خواهد شد.

وی در پایان افزود: برگزاری ایست و بازرسی نمادین پنجم آذر ماه در سطح همه محلات با حضور بسیجیان از برنامه های است که در این هفته برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط