رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
  • کد خبر : ۲۵۶۵
  • چاپ خبر : پیام تسلیت فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت شهادت «محسن فخری زاده»
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:

پیام تسلیت فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت شهادت «محسن فخری زاده»

فرمانه سپاه ناحیه دلفان در پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت:

به گزارش بازتاب دلفان سرهنگ پاسدار علی دالوند در پیامی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده را تسلیت گفت:

متن این پیام به شرح ذیل است:
«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»
باری دیگر یکی از فرزندان برومند و شایسته کشورمان که عمر بابرکت خود را در راه اعتلای پرچم اسلام و نام ایران صرف نمود شهد شیرین شهادت را نوشید و روح بلندش آسمانی شد.

شهید دکتر محسن فخری‌زاده یکی از مدیران خلاق و برجسته این مرز و بوم بود که نقش بسزایی در ارتقاء توان دفاعی و بازدارندگی کشور داشت و ناجوانمردانه مورد هجمه تروریست‌های بزدل قرار گرفت و به شهادت رسید.

بی‌تردید ترور دانشمندان ایرانی، نمادی آشکار از شکست و زبونی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در برابر پیشرفت‌های علمی، سیاسی، دفاعی و… است که آنان را به انتقام جویی از ملت مقاوم ایران اسلامی با این نوع از جنایت‌های کثیف وادار کرده است. دشمنان کوردل بدانند که با شهادت فخری زاده‌ها، هیچ خللی در اراده پولادین ملت بزرگ ایران در مسیر توسعه و پیشرفت ایجاد نخواهد شد و البته انتقامی سخت در انتظار آنان بوده و این وعده الهی است که «وسیعلم الذین ظلمواای منقلب ینقلبون».

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند بزرگ به محضر حضرت، ولی عصر (ارواحنا فداه)، فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، و خانواده گرانقدر آن شهید، برای این شهید عزیز همنشینی با سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بازماندگان صبر جزیل از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط