رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
  • کد خبر : ۲۵۶۱
  • چاپ خبر : پیام تسلیت سپاه ناحیه دلفان در پی شهادت شهید محسن فخری زاده
به گزارش بازتاب دلفان:

پیام تسلیت سپاه ناحیه دلفان در پی شهادت شهید محسن فخری زاده

سپاه ناحیه دلفان،ضمن محکومیت شدید این گونه حرکت های بزدلانه که ناشی از ترس دشمنان ایران اسلامی است، شهادت و آسمانی شدن “دکتر محسن فخری زاده” را تسلیت عرض می کند.

به گزارش بازتاب دلفان، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دلفان در پیامی،ضمن محکومیت شدید این گونه حرکت های بزدلانه  شهادت و آسمانی شدن “دکتر محسن فخری زاده” را تسلیت عرض می کند که متن آن به شرح زیر است؛

بسم رب الشهداء و الصدیقین
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند مرده مپندار، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی می‌دهند. (سوره آل عمران آیه ۱۶۹)

بزدلانه‌ترین گزینه‌ای است که آمریکا و رژیم اشغالگرقدس برای مقابله با ملت ایران روی میز دارند، این یعنی اینکه تا همین جا ما پیروزیم و یک مشت وحشی دیوانه وار تشنه خون عزیزان ما هستند، ازسردار دل‌ها تا دانشمند شهید دکترمحسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و فناوری وزارت دفاع وپشتیبانی نیرو‌های مسلح؛ شهادت دانشمند برجسته کشورمان نشان می‌دهد که اگر استکبارجهانی را در عرصه جهانی به حال خودش رهاکنیم، صهیونیست‌ها با عوامل‌شان در داخل کشور، امن و امان را از ما سلب خواهند کرد! لذا راهی جز مبارزه فراگیر با استکبار وعوامل آن در عرصه جهانی برای برچیدن اسرائیل، پیش روی ما نیست.

خروش انقلابی ما به زودی آمران و عاملان این جنایت و تک تک آن تارنشینان روسیاه تاریخ را با سیلی انتقام سخت از سریر قدرت پایین می‌کشد و زلزال سهمگین و ابابیل فولادین اقتدار ملت ایران دیر یا زود بر آن‌ها فرود خواهد آمد.

شهادت مظلومانه شهید محسن فخری زاده نشان داد دشمنان دین، حقانیت و انسانیت توان دیدن پیشرفت ملت همیشه سرافراز ایران را ندارند. دشمنان اسلام باید بدانند که راه پیشرفت و توسعه و راه شهیدانی چون شهید فخری‌زاده هرگز متوقف نخواهد شد و جوانان این مرز و بوم با دیدن این حوادث نیز راه شهدا را ادامه خواهند داد.

شهادت مظلومانه شهید فخری‌زاده را خدمت مقام معظم رهبری حفظه الله، ملت شهید پرور ایران اسلامی، جامعه علمی کشور و خانواده آن شهید عزیز تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه دلفان

اخبار مرتبط