رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  • کد خبر : ۲۵۸۹
  • چاپ خبر : پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان با صدور پیامی ضمن پاسداشت ۱۶ آذر روز دانشجو، یاد و خاطره شهدای مبارز برابر استکبار در سال ۱۳۳۲ را گرامی داشتند.

به گزارش بازتاب دلفان،  سرهنگ پاسدار علی دالوند با صدور پیامی ضمن پاسداشت ۱۶ آذر روز دانشجو، یاد و خاطره شهدای مبارز برابر استکبار در سال ۱۳۳۲ را گرامی داشتند.

متن پیام فرمانده فرمانده سپاه ناحیه دلفان بدین شرح است:

بی شک نعمت گرانقدر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی دانشجویان و فرهیختگانی است که همواره در حرکت‌ها و جریان‌های انقلابی پیشرو بوده و سینه خود را در مقابل شرارت استعمار واستبداد سپر نموده اند و چنین روزی را با این عنوان با شهادت خود برای همیشه در تاریخ این سرزمین به ثبت رساندند.

۱۶ آذر و روز دانشجو فرصتی ارزشمند برای بازنگری هویت انقلابی دانشجویان ایران اسلامی است. دانشجویانی که با آگاهی و بصیرت دینی و انقلابی و با الهام از سیره پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار سلام الله علی‌ها خط سرخ شهادت را در مبارزه با استکبار و ظلم خط مشی و سرلوحه خود قرار داده اند.

امسال در حالی ۱۶ آذر را گرامی می‌داریم که انقلاب اسلامی به عنوان فراگفتمان در میان گفتمان‌های رایج دنیا سیر تحولی خود را با حفظ خطوط و اصول انقلاب اسلامی طی نموده است و با ایستادگی در مقابل سیاست‌های استکباری غرب و شرق روز به روز با اتکا به خداوند متعال و بهره گیری از جوانان برومند این مرز و بوم به اقتدار و موفقیت‌های خود افزوده است که بی شک باید در عصر حاضر نیز با قدم برداشتن در راستای گام دوم انقلاب و روحیه جهادی و ورود به عرصه‌های مختلف کشور در راستای حل مسایل مردم و کشور با گفتمان سازی و مطالبه گری و حق مداری در جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و رفع مشکلات مردم گام بردارند.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مبارز برابر استبداد و استکبار در روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ امیدوارم دانشجویان عزیز کشورمان ایران با عزم ملی و جهاد علمی زمینه ارتقاء سطح علمی کشور را در راستای اقتدار این نظام مقدس فراهم آورند.

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلفان

اخبار مرتبط