رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
  • کد خبر : ۲۶۱۰
  • چاپ خبر : تجلیل فرمانده سپاه ناحیه دلفان از پرستاران بیمارستان ابن سینا
به گزارش بازتاب دلفان:

تجلیل فرمانده سپاه ناحیه دلفان از پرستاران بیمارستان ابن سینا

به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه دلفان با حضور در بیمارستان‌ ابن سینا این شهرستان از پرستاران تقدیر کردند.

به گزارش بازتاب دلفان، همزمان با فرارسیدن ایام ولادت حضرت زینب (س) و بزرگداشت مقام پرستار، سرهنگ پاسدار علی دالوند، فرمانده سپاه ناحیه دلفان بهمراه امام جمعه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه دلفان با حضور در بیمارستان ابن سینا این شهرستان از تلاش‌های پرستاران این بیمارستان تجلیل کرد.

فرمانده سپاه ناحیه دلفان در این بازدید ضمن گرامیداشت این ایام با اشاره به تلاش‌های کادر درمانی در یکسال اخیر در راستای مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: پرستاران مدافعان خط مقدم سلامت کشور هستند که در یکسال اخیر مشقت‌های فراوانی را تحمل کردند.

علی دالوند با بیان اینکه سپاه از تمام ظرفیت‌های خود برای کمک به کادر درمان استفاده خواهد کرد، افزود: امروز حفظ سلامت مردم و مقابله با ویروس کرونا اولویت سپاه و بسیج است.

وی با اشاره به تلاش‌های پزشکان و پرستاران در هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی این عزیزان در جبهه‌ها گفت: امروز نیز در عرصه مبارزه جنگ با ویروس منحوس کرونا شاهد جانفشانی شما عزیزان در بخش‌های درمانی هستیم و شهادت بسیاری از پرستاران و پزشکان در بخش‌های درمانی موید این گفته است.

دالوند در پایان این دیدار سرهنگ محجوری فرمانده سپاه شازند با اشاره به پیام مقام معظم رهبری، پرستاران را به واقع فرشته های نجات خواندندکه این روز ها با از خود گذشتگی در نجات جان بیماران تلاش میکنند.

اخبار مرتبط