رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  • کد خبر : ۲۶۰۵
  • چاپ خبر : پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت روز پرستار
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:

پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت روز پرستار

سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان در پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش بازتاب دلفان، سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان همزمان با خجسته سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز میلاد مبارک پیام آور نهضت حسینی، حضرت زینب کبری سلام ا… علیها که به تأسی از آن بانوی پر فضیلت و پرستار و غمگسار بازماندگان کاروان کربلا به عنوان روز پرستار نامیده شده، فرصت مغتنمی است تا ضمن شادباش و تبریک این مولود فرخنده و احترام به مقام و جایگاه منحصر بفرد و تکرار ناپذیر عالمه خاندان عترت به عموم اهل ایمان و بخصوص مدافعان سلامت، از تلاش های ایثارگرانه و وصف ناپذیر جامعه پرستاری کشور، قدردانی شود.

پرستاران مجاهد که از دیرباز، همواره در خط مقدم مقابله با همه گیری‌های تهدید کننده سلامت جامعه بوده اند و در میدان‌های شورانگیز دفاع مقدس نیز همگام و همراه با رزمندگان سلحشور حماسه‌ها آفریدند و امروز هم میدان پرخطر ویروس منحوس کرونا به عرصه مجاهدت و رشادت آنان تبدیل گشته است. مردان و زنان بزرگی که ماه‌ها به دور از خانه و خانواده در آسمان رضایت خداوند با بال ایثار و جانفشانی پرواز نمودند تا سلامت را برای دیگران به ارمغان آورند.

اینجانب “روز پرستار” را که مزین به نام مبارک حضرت زینب (س) است به شما پرستاران ایثارگر تبریک عرض نموده و از تلاش‌های ارزشمند و طاقت‌فرسای تان صمیمانه تقدیر می نمایم.

بی تردید وظیفه سنگین شما در تکمیل و اثربخش نمودن سیر درمان فریضه مقدسی است که تحقق آن جز با انگیزه الهی و ایثار میسر نخواهد بود. از خداوند تبارک و تعالی سلامتی و توفیق‌تان را مسئلت می نمایم.

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلفان

اخبار مرتبط