رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
  • کد خبر : ۲۶۳۶
  • چاپ خبر : انتخابات را سالم و قانونمند برگزار می کنیم
معاون استاندار لرستان:

انتخابات را سالم و قانونمند برگزار می کنیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: انتخابات را سالم و قانونمند برگزار می کنیم و مردم از بابت امانتی که به دست ما می سپارند، آسوده خاطر باشند.

به گزارش بازتاب دلفان محمود ثمینی روز دوشنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری دلفان افزود: مشارکت گسترده ملت در انتخابات بارزترین جلوه از سرمایه اجتماعی نظام است و حضور مردم همیشه خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان بوده است.

وی تاکید کرد: مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات باید به صورت مستمر قانون انتخابات را مرور و دوره کنند تا با تسلط کافی از این آزمون سربلند بیرون بیایند.

وی بیان کرد: آنچه در انتخابات ۱۴۰۰ حائز اهمیت است شرایط خاص کشور به واسطه تحریم ها و شرایط اقتصادی است، ضمن اینکه بیماری کرونا نیز شرایط خاصی را ایجاد کرده که در چنین شرایطی برای اینکه دشمن را ناامید کنیم و پمپاژ یاس و ناامیدی آنها را خنثی کنیم باید هم اندیشی داشته باشیم تا شرایط حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای فراهم شود.

ثمینی اضافه کرد: برای مجریان انتخابات رعایت بی طرفی اهمیت دارد و باید مر قانون رعایت شود، برگزاری سلامت انتخابات نیز حائز اهمیت بسیار است که سبب انگیز حضور مردم می شود، در این میان آنچه در این دوره وظیفه ما را سنگین می کند این است که امید و نشاط مردم را افزایش دهیم.

امام جمعه نوراباد اظهار داشت: مسوولیت ها، امانت و فرصتی برای خدمت است و با انتخاب افراد متعهد و دلسوز باید زمینه خدمت رسانی مناسب به مردم را فراهم کنیم تا اعتماد عمومی آسیب نبیند.

حجت الاسلام یوسف خانی  ادامه داد: مدیران متوجه باشند این مسوولیت ها یک امانت است که باید آن را در راه خدمت به مردم بکار گیرند و اگر این فرصت از دست برود دیگر تکرار نخواهد شد.

وی اضافه کرد: رفاقت بازی و قومیت گرایی را کنار بگذارید و به مردم خدمت کنید تا مردم شیرینی خدمت را بچشند، باید گاهی با خدا خلوت کنید و در سجده نماز در راز و نیاز با خدا رفتار و عملکردتان را بازنگری کنید و ببینید درست عمل کرده اید.

حجت الاسلام خانی یادآورشد: به افرادی که امانتدار نیستند نباید مسوولیت بدهیم البته یک جاهایی ما مردم مسوولیت داریم و باید مراقب باشیم به کسانی رای دهیم که شایسته و امانتدار باشند.

در این مراسم نورالدین درمنان به عنوان سرپرست فرمانداری دلفان معرفی و از زحمات حشمت بهمنی  فرماندار پیشین این شهرستان  قدردانی شد.

درمنان  دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته زمین شناسی است و پیش از این نیز به عنوان فرماندار شهرستان های پلدختر، رومشگان و دوره چگنی خدمت کرده است.

اخبار مرتبط