رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۶
  • کد خبر : ۲۶۸۲
  • چاپ خبر : پیام فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت حماسه یوم الله ۹ دی
فرمانده سپاه ناحیه دلفان:

پیام فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت حماسه یوم الله ۹ دی

فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت حماسه نهم دی سال ۱۳۸۸ پیامی صادر کرد.

به گزارش بازتاب دلفان، پیام فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۹ دی به این شرح است:

نهم دیماه، یادآور خروش شکوهمند امت مسلمان و انقلابی ایران، علیه فتنه فراگیر و بزرگی است که توسط جبهه‌ی مشترک اشرافیت بی بصیرت داخلی و طراحان غربی انقلاب‌های رنگین، به وقوع پیوست.

تبعیت از رهبر معظم انقلاب پیام مهم خلق حماسه بیادماندنی ۹ دی سال ۱۳۸۸ مردم همیشه در صحنه کشورمان در برابر توطئه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی است

اینک در شرایطی این روز تاریخی را پاس می‌داریم که با ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان غیورش بدست رژیم تروریستی آمریکای جهانخوار و شهادت دکتر حاج محسن فخری زاده توسط رژیم جعلی اسرائیل غاصب، مظلومانه در آتش کین آن جنایت پیشه گان، سوختند و سرافرازانه به لقاء حق پیوستند.

بی شک، این حماسه‌ی گرانمایه، سرمایه‌ی بی بدیل انقلاب و نظام اسلامی، در راه رسیدن به اهداف و آرمان‌های بزرگ، در گام دوم انقلاب اسلامی خواهد بود.

اینجانب با گرامیداشت یاد و نام سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی، روز ملّی و غرور آفرین نهم دی را به محضرعظیم الشأن، ولی امرمسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (حفظه الله) و مردم غیور و ولایتمدار شهرستان دلفان صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلفان

اخبار مرتبط