رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
  • کد خبر : ۲۷۰۹
  • چاپ خبر : انتخابات آمریکا پرده از ماهیت این کشور برداشت
امام جمعه دلفان:

انتخابات آمریکا پرده از ماهیت این کشور برداشت

امام جمعه دلفان گفت: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرده از ماهیت و چهره واقعی این کشور برداشت.

به گزارش بازتاب دلفان، حجت الاسلام محمدیوسف خانی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دلفان اظهار داشت: برگزاری نماز جمعه هیچ اشکالی ندارد و جالب اینکه بیشترین همکاری در دوران کرونایی نیز در حوزه دین انجام گرفت، به طوری که مساجد، حوزه های علمیه، هیات‌های عزاداری، مداحان، ائمه جماعات و ائمه جمعه بیشترین همکاری را کردند.

وی افزود: بهترین راه برون‌رفت از تحریم دشمنان و مشکلات امروز مملکت پیروی از فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری  است.

امام جمعه نورآباد گفت: توزیع اعتبارات و امکانات در مناطق محروم دلفان  عادلانه نیست و باید این شهرستان سهم بیشتری از اعتبارات ببرد.

وی گفت: انتخابات در این کشور واقعیت آمریکا را روشن می‌کند که دموکراسی غربی دروغ و بهانه برای فریب و دستیبابی به اهداف شوم نیست.

وی اضافه کرد: از ابتدا این نکته عنوان شده که برای ما فرقی نمی‌کند چه کسی رئیس جمهور آمریکا شود ما در هر شرایطی روی پای خود می ایستیم.

وی به گرانی‌ها در جامعه که فشار زیادی بر مردم ضعیف جامعه وارد کرده اشاره کرد و از مسوولان درخواست می شود با افزایش نظارت‌ها برای کمک به مردم و تقویت قدرت خرید آنها بیش از گذشته وظایف خود را دقیق و جدی انجام دهند که مطالبه عمومی  است.

امام جمعه نورآباد همچنین از مردم خواست برای پیشگیری از کرونا در رعایت نکات بهداشتی بیش از گذشته اقدام لازم را انجام دهند.

اخبار مرتبط