رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  • کد خبر : ۲۷۴۰
  • چاپ خبر : دیدار مسئولین با امام جمعه شهرستان دلفان به مناسبت دهه مبارک فجر
به گزارش بازتاب دلفان:

دیدار مسئولین با امام جمعه شهرستان دلفان به مناسبت دهه مبارک فجر

بمناسبت آغاز دهه فجر جمعی از مسئولان دلفان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش بازتاب دلفان در این دیدار حجت الاسلام خانی امام جمعه دلفان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت : یوم الله دهه فجر سرآغاز یک جهش معنوی در ایران اسلامی و پایه گذاری حکومت اسلامی است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در سال های اخیر جهت شکست انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی با خون شهیدان بیمه شده است و دهه فجر فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی است و مسئولان دستگاههای اجرایی بایستی از این فرصت برای انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده نمایند . 

حجت الاسلام دکتر خانی افزود: ملت همیشه در صحنه ایران با آگاهی کامل و در سایه ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، آرزوهای دشمنان انقلاب اسلامی را به یأس و ناامیدی مبدل کرده اند.

امام جمعه شهرستان دلفان اظهارداشت:دهه فجر فرصت و موقعیت ویژه است خصوصا برای مسئولین که در شهرستان ایفای نقش می کنند تا پرونده انقلاب و خدمات آن را بازخوانی کنیم و محوری تشکیل شود که حول آن فعالیت هایمان را منسجم کنیم.

امام جمعه دلفان بیان داشت: با تدبیر و رهبری امام خمینی (ره) و همراهی مردم حکومت اسلامی در ایران برقرار گردید و با تشکیل این حکومت آرزوی دیرینه اولیای الهی مبنی بر پیاده شدن احکام الهی تحقق یافت.

حجت الاسلام یوسف خانی در خاتمه با بیان اینکه بعد از انقلاب کشور ما در عرصه های مختلف فرهنگی،اقتصادی،علمی ونظامی اعجاز ایجاد کرده است، بیان داشت: امروز کشور ما از نظر علمی در عرصه نظامی در حدی پیشرفت کرده است که از خیلی از کشور ها جلوتر است که می بایست این خصوصیات برای نسل جوان ما بازگو شود و همچنین فساد و وابستگی دوران شاهنشاهی هم باید به تصویر کشیده شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط