رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۷
  • کد خبر : ۲۷۲۸
  • چاپ خبر : پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ایام الله دهه فجر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان:

پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ایام الله دهه فجر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب را تبریک گفت.

به گزارش بازتاب دلفان، سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی وچهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب را تبریک گفت.

متن پیام  به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایمان و وحدت کلمه بود. امام خمینی (ره)
یوم‌الله دهه مبارک فجر پایان استبداد و سلطه طاغوتیان و بیگانگان و آغاز خودباوری ملت و اتکا به قدرت لایزال الهی و مردم بود که با رمز الله‌اکبر به ثمر نشست. دهه‌ای که شکوه و عظمت یک ملت را با ایستادن در مقابل استبداد و استکبار نشان داد و تاریخی جاودانه از خود به یادگار گذاشتند.

همچنین تقارن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با آغاز دهه فجر انقلاب برکات معنوی این ایام را دوچندان کرده و کشورمان را سراسر شادی و شور نموده است.

دهه‌ی مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.

اینجانب ضمن عرض تبریک آغاز چهل دومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی به محضر رهبر عظیم الشأن و مردم غیور و انقلابی شهرستان دلفان، با اطمینان اعلام می‌داریم فرزندان جان بر کف ملت در بسیج سپاه ناحیه دلفان تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با روحیه انقلابی آماده‌ی پاسداری و نگاهبانی از انقلاب کبیر اسلامی هستند.

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلفان

اخبار مرتبط