رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۸
  • کد خبر : ۳۰۴۱
  • چاپ خبر : سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در دلفان/۲ نفرکشته و زخمی شد
فرماندار دلفان:

سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در دلفان/۲ نفرکشته و زخمی شد

فرماندار دلفان گفت: در جریان یک سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهر نورآباد ۲ نفر کشته و زخمی شدند.

فرماندار دلفان در گفت و گو با خبرنگار بازتاب دلفان گفت :در جریان یک سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهر نورآباد ۲ نفر کشته وزخمی شدند.

نورالدین درمنان گفت : این سرقت شامگاه امروز از یک طلا فروشی واقع در خیابان امام خمینی (ره) رخ داد که در جریان آن سه سارق مسلح نقاب دار که یک دستگاه پژوه بی پلاک را همراه داشتند با تیراندازی به ویترین طلافروشی مقداری از طلا و جواهرات این مغازه را به سرقت بردند

وی افزود: به سبب تیراندازی سارقان، یک نفر از مغازه داران اطراف طلافروشی کشته شده است و یک نفر دیگر زخمی شده است

وی بیان کرد :حادثه توسط مأموران منطقه انتظامی دلفان در دست بررسی است و پس از تحقیقات لازم جزئیات این حادثه خبررسانی خواهد شد.

سرهنگ منصوری فرمانده انتظامی شهرستان دلفان نیز در گفتگو با خبرنگار بازتاب دلفان ؛ در تشریح خبر سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهر نورآباد اعلام داشت، در این سرقت سارقین مبادرت به تیراندازی نمودند که متاسفانه یک نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح گردیده و مقداری طلا نیز به سرقت رفته است.

وی اظهار داشت عوامل نیروی انتظامی بلافاصله در محل حاضر و در بازرسی از صحنه و سرنخ‌هایی بدست آمده، دستیگری سارقان را در دستور کار قرار داده که نتیجه در گزارش‌های بعدی اعلام میگردد.

لذا به اطلاع همشهریان عزیز میرساند با توجه به شایعات متعدد در فضای مجازی اخبار مربوط به این موضوع را از خبرگزاری رسمی پلیس جویا شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط