رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۴
  • کد خبر : ۳۱۴۵
  • چاپ خبر : واکسیناسیون مغازه به مغازه در شهر نورآباد
فرماندار دلفان:

واکسیناسیون مغازه به مغازه در شهر نورآباد

فرماندار دلفان از اجرای طرح واکسیناسیون مغازه به مغازه در شهر نورآباد خبر داد.

به گزارش بازتاب دلفان، نورالدین درمنان ،فرماندار دلفان، اظهار کرد: وضعیت دلفان در بحث کرونا پس از چند هفته که قرمز بود به نارنجی تبدیل شده و آمار‌ها کاهشی است.

وی تصریح کرد: حتی می‌توان گفت که اگر این روند ادامه داشته باشد در یکی دو هفته آینده به وضعیت زرد خواهیم رسید.

درمنان تأکید کرد: مردم نباید فریب این آمار کاهشی را بخورند و ساده‌انگاری داشته باشند؛ چون این ویروس منحوس ثابت کرده که هر وقت دست کم گرفته شود، بلافاصله به اوج می‌رسد.

فرماندار دلفان با اظهار رضایت از روند واکسیناسیون در این شهرستان، تأکید کرد: متاسفانه برخی به دنبال واکسن‌هراسی هستند، اما در کل دنیا این کار انجام شده و خوشبختانه در استان ما نیز واکسیناسیون شتاب گرفته است.

وی یادآور شد: از روز گذشته طرح واکسیناسیون اصناف توسط شبکه بهداشت و درمان، بسیج اصناف، اتاق اصناف و اتحادیه پوشاک در شهر نورآباد به‌صورت مغازه به مغازه در حال اجرا است.

درمنان با بیان اینکه این طرح لازم بوده، تصریح کرد: علاوه بر فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مهمترین مساله در کنترل ویروس منحوس کرونا، واکسیناسیون است و از مردم و صاحبان مشاغل و اصناف شهر نورآباد برای همکاری در اجرای این طرح کمال تقدیر و تشکر را داریم.

فرماندار دلفان در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید نیز گفت: براساس مصوبات ستاد کرونا، ما آمادگی لازم را برای موارد اعلام شده داریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط