رفتن به بالا
  • جمعه - ۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
  • کد خبر : ۳۲۶۶
  • چاپ خبر : معوقه های حقوق کارگران شهرداری نورآباد پرداخت شود
امام جمعه نورآباد:

معوقه های حقوق کارگران شهرداری نورآباد پرداخت شود

امام جمعه دلفان در خطبه های نماز جمعه گفت: معوقه های حقوق کارگران شهرداری نورآباد پرداخت شود

به گزارش بازتاب دلفان حجت‌الاسلام دکتر محمد یوسف خانی در خطبه های نماز جمعه نورآباد گفت: مسئولان محلی و استانی باید هر چه سریع تر برای حل مشکل معوقات پرداخت نشده حقوق کارگران شهرداری این شهر تلاش و همت کنند.

وی افزود: جمعی زیادی از خانواده های کارگران خدمات شهری ضمن تماس با دفتر از تاخیر در پرداخت حقوق و معوقات بشدت گله مند شدند.

امام جمعه نورآباد اظهارداشت: طبق گزارش های دریافتی وضعیت برخی از این خانوادها نامناسب و ناراحت کننده و موجب شرمندگی ما مسئولان است، کارگران شهرداری از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و نباید زندگی آنان دچار مخاطره شود.

وی افزود: همه کسانی که می توانند و کاری از دست شان برمی آید نسبت به سختی هایی که به این قشر آسیب پذیر می رسد در ابتدا در پیشگاه خداوند و سپس در برابر مردم مسئول و پاسخگو هستند.

امام جمعه نورآباد با بیان اینکه حضرت محمد (ص) فرموده که کارگر قبل از آنکه عرقش خشک نشده باید مزدش پرداخت شود، گفت: شهرداری باید تمهیداتی به منظور جلوگیری از تعویق مطالبه های کارگران اتخاذ و در سیاست گذاری های نهادهای خدمات رسانی شهری تجدید نظر اساسی کند.

وی از سرپرست شهرداری نورآباد خواست تا اولویت اول کاری خود را پرداخت مطالبه های معوقه کارگران خدمات شهری قرار دهد

حجت الاسلام “محمدیوسف خانی” در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه نورآباد دلفان اظهار داشت: دفاع مقدس تجربه موفق تاریخی ملتی است که توانست با ایثار ،شجاعت و توکل بر خداوند حماسه های ماندگاری در دفاع از کیان ایران اسلامی به نمایش بگذارد.

وی پیروی از ولایت را رمز موفقیت در نبرد حق علیه باطل دانست و اظهار داشت: آمریکا، اسراییل و کشورهای حاشیه خلیج فارس تلاش کردند با تقبل هزینه های گزاف و حمایت همه جانبه از صدام، ایران اسلامی را در این جنگ نابرابر شکست دهند که این نقشه شوم به یاری خداوند و رهبری حضرت امام خمینی (ره) میسر نشد.

امام جمعه نورآباد تصریح کرد: همه مسوولان نظام جمهوری اسلامی باید با وحدت، برادری و الگو قرار دادن تجربه موفق دفاع مقدس دشمنان را در رسیدن به اهدافشان علیه ایران ناکام بگذارند

دفاع مقدس مظهر اقتدار و سربلندی ملت ایران است

فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: دفاع مقدس مظهر شکوه، اقتدار، سربلندی مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است.

سرهنگ پاسدار علی دالوند در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه دلفان افزود: دفاع مقدس سرمایه گرانقدری برای نسل های امروزی و آینده است که باید از این گنجینه ارزشمند استفاده شود.

وی بیان کرد: دفاع مقدس نمونه ای از افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین می باشد که مردم در آن دوران سخت و طاقت فرسا با اتحاد و همدلی توانستند در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام ایستادگی کنند .

دالوند گفت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گام مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: استقلال و اقتدار ایران اسلامی هم اکنون مرهون ایثارگری و حماسه سازی های شهداست.

وی بیان کرد: عزت، سرافرازی و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه خون شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی محقق شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط