رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
  • کد خبر : ۳۴۵۹
  • چاپ خبر : فاز نخست پروژه سکوی تماشاگران ورزشگاه دلفان تکمیل می‌شود
رئیس اداره ورزش و جوانان دلفان:

فاز نخست پروژه سکوی تماشاگران ورزشگاه دلفان تکمیل می‌شود

یوسفی با اشاره به اجرای بیش از ۱۸ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس، گفت: فاز نخست پروژه سکوی تماشاگران ورزشگاه دلفان تا پایان سال جاری تکمیل می‌شود.

مسلم یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار بازتاب دلفان، اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان دلفان به‌رسم هرساله برنامه‌هایی فرهنگی ورزشی برگزار می‌کند تا یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس را در دل‌های ورزشکاران زنده نگه دارد.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان بیش از ۱۸ برنامه ورزشی در قالب هیئت‌های ورزشی در نظر دارد که پیاده‌روی همگانی، برگزاری مسابقات بدمینتون آقایان و بانوان، برگزاری مسابقات تیراندازی، برگزاری مسابقات ووشو، برگزاری مسابقات بسکتبال، برگزاری همایش کوهنوردی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس به شمار می‌رود.

رئیس اداره ورزش و جوانان دلفان عنوان کرد: در تلاش هستیم برنامه‌های فرهنگی و ورزشی هفته دفاع مقدس امسال با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پربارتر از سال‌های گذشته و اکثراً به‌صورت مجازی و یا در فضاهای باز برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های ورزشی در اولویت هستند، بیان کرد: علی‌رغم کاهش تخصیص اعتبارات ولی در این دو سال پیگیر جدی پروژه‌های ورزشی شهرستان بودیم و هم اکنون پیشرفت فیزیکی خوبی را مشاهده می‌کنیم که امیدواریم تا پایان سال فاز اول پروژه سکو تماشاگران و خانه‌های ورزش شهرستان را بعد از ۱۸ سال رکود به اتمام برسانیم و همچنین پیست دومیدانی ورزشگاه را اجرایی کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط