رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
  • کد خبر : ۳۵۴۶
  • چاپ خبر : گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دلفان
به گزارش بازتاب دلفان:

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دلفان

ه مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان در آخرین روز از هفته دفاع مقدس توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی محفلی مزین بنام شهدا با حضور مسئولین شهرستان و میهمانان استانی برگزار گردید.

به گزارش بازتاب دلفان روز چهارشنبه ۷ مهر ماه دراین مراسم حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین خانی امام جمعه محترم شهرستان ضمن ارج نهادن به مقام والای شهدا، استمرار حاکمیت الهی را منوط به ادامه دادن راه شهدا دانست. ایشان بیان نمودند که همه ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا می باشند و ادامه راه ایشان باید سرلوحه کار همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس قرار گیرد .ایشان در ادامه سخنانشان از حرکت انقلابی کارکنان بنیاد مسکن در این زمینه جهت برپایی مراسم یادواره شهدای شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه این مراسم مهندس فرشید الفتی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دلفان، ضمن عرض خیر مقدم به همه میهمانان حاضر در مراسم، تشریح نمودند ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد و با ذکر یک جمله از شهید مرتضی آوینی که *اگر شهید نشویم خواهیم مرد*، بیان نمودند ما با کار و تلاش مضاعف و روحیه شهادت طلبی باید پیرو راه شهدای عزیزمان باشیم چرا که یاد شهدا و ادامه راه ایشان کمتر از شهادت نیست .ایشان در پایان از حضور همه مسئولین تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان این آیین که با روایتگری جانبازان هشت سال دفاع مقدس همراه بود، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین *سید هادی سهرابی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان* ضمن بیان اهمیت جایگاه رفیع شهیدان در قرآن کریم از همه حضار محترم و مسئولین شهرستان دلفان جهت گرد همایی در این مراسم تقدیر و تشکر بعمل آوردند در این مراسم از تعدادی از خانواده محترم شهدا و جانبازان نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

اتهای پیام/

اخبار مرتبط