رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  • کد خبر : ۳۵۸۷
  • چاپ خبر : پیام تسلیت فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۲۸ صفر و شهادت امام رضا(ع)
به گزارش بازتاب دلفان:

پیام تسلیت فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۲۸ صفر و شهادت امام رضا(ع)

فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع) پیامی صادر کرد.

به گزارش بازتاب دلفان، فرمانده سپاه ناحیه دلفان با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ٢٨ صفر سالروز رحلت جانگداز رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت علی ابن موسی الرضا (ع) را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم شهرستان دلفان تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت سرهنگ پاسدار علی دالوند به شرح زیر است:

۲۸صفر در سوگ سالروز رحلت آخرین رسول خدا، نگین خاتم نبوت، عینیت قرآن کریم بر مسلمین جهان حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر(ص) و کریم آل طه، دومین امام معصوم ، امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت افتخار ایرانیان،علی ابن موسی الرضا (ع) می نشینیم.

بی تردید، راه رستگاری بشر تمسک به اهل‌بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگان  دین اسلام می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

اینجانب رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت سبط اکبر و کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و علی ابن موسی الرضا (ع) را عموم مسلمانان و شیفتگان پیامبر اخلاق و شفقت و امامان همام و بویژه مردم فهیم، متدین، ولایتمدار و قدر شناس شهرستان دلفان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان، قبولی عزاداری و سوگواری های مردم غیور و مومن این دیار را در ماههای محرم و صفر خواستارم.

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دلفان

 

اخبار مرتبط