رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
  • کد خبر : ۳۷۵۴
  • چاپ خبر : مطالبات نمایندگان لرستان در مجلس از استاندار جدید / معاونان استاندار فارغ از وابستگی سیاسی انتخاب شوند
رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان:

مطالبات نمایندگان لرستان در مجلس از استاندار جدید / معاونان استاندار فارغ از وابستگی سیاسی انتخاب شوند

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس با بیان اینکه استان لرستان شرایط معمولی ندارد که به صورت معمولی در این استان کار شود گفت: معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان باید فارغ از وابستگی به مسائل سیاسی انتخاب شوند.

به گزارش بازتاب دلفان حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی، با اشاره به انتصاب جدید استاندار لرستان و اینکه استاندار جدید لرستان فردی فرهیخته هست اظهار داشت: بومی، اهل تعامل، مشورت، استفاده از نیروهای کارآمد و دلسوز از مهمترین ویژگی‌های استاندار جدید لرستان است برهمین اساس امیدواریم  اتفاقات خوبی برای استان رقم بخورد.

وی با بیان اینکه استان لرستان شرایط معمولی ندارد که به صورت معمولی در این استان کار شود افزود: همانگونه که می‌گوییم لرستان باید استان ویژه باشد پس باید به صورت ویژه در این استان کار و تلاش شود چرا که با وجود عقب ماندگی‌های فراوان نیازمند تلاش مجاهدانه، مجدانه، مضاعف و جهادی است.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت انتخاب معاونان استاندار و مدیران در استان عنوان کرد: به طوریقین درمدیریت جدید لرستان مدیران باید براساس شایستگی انتخاب شوند ولی اگربنا باشد استاندار جدید در انتخاب معاونان و مدیران براساس توصیه و سفارش عمل کند هیچ‌گونه اتفاق مثبتی در استان نمی‌افتد.

وی بیان کرد: معاونان استاندار و مدیرانی که بناست دستگاه‌های اجرایی استان را اداره کنند باید از میان شایسته‌ترین و توانمند‌ترین افراد فارغ از وابستگی  مسائل سیاسی و البته هماهنگ با دولت و درمسیر سیاست‌های دولت انتخاب شوند.

حجت الاسلام والمسلمین مبلغی با بیان اینکه مسئله آب لرستان مهمترین موضوعی است که استاندار جدید استان باید بلافاصله و به طور جدی به این موضوع ورود کنند گفت: مسئله آب استان یک موضوع مهمی است به گونه‌ای که آب شرب، کشاورزی و صنعت باید وضعیت حادی دارند و به طور جدی باید در دستور کار استاندار جدید استان قراربگیرد.

وی تصریح کرد: پیگیری واحدهای صنعتی  تعطیل شده استان، رسیدگی به وضعیت کشاورزی و دامپروری استان با توجه به ظرفیت خوبی که دارند و می‌توان به عنوان پایلوت کشور در این زمینه انتخاب شویم از دیگر مواردی است که باید به طور ویژه در دستور کار استاندار جدید استان قرار گیرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان استان این آمادگی را دارند که در راه پر فراز و نشیب رسیدن به توسعه استان در کنار استاندار جدید باشند تا بتواند موفق شود چرا که اگر اینگونه نباشد توفیقی کسب نمی‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع تسنیم

اخبار مرتبط