رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
  • کد خبر : ۳۷۷۳
  • چاپ خبر : ۱۰۰ باب جهیزیه به زوج‌های کم برخوردار لرستانی اهدا شد
مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان :

۱۰۰ باب جهیزیه به زوج‌های کم برخوردار لرستانی اهدا شد

سرهنگ جهانبخش گفت: در راستای سلسله رزمایش‌های کمک مؤمنانه تعداد ۱۰۰ سری جهیزیه کامل به همراه‌کارت هدیه ۳۵ میلیون ریالی به نوعروسان کم برخوردار لرستان اهدا شد.

به گزارش بازتاب دلفان به نقل از سفیر افلاک، سرهنگ احسان جهانبخش با اشاره به برنامه‌های بسیج سازندگی سپاه لرستان در ایام میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اظهار داشت: امروز برنامه اهدا جهیزیه به نوعروسان، در راستای سلسله برنامه‌های رزمایش کمک مؤمنانه سال گذشته تابه‌حال، برگزار شد.

وی افزود: یکی از خدمات بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در راستای اهدا جهیزیه بوده و تا قبل از رزمایش امروز ۹۰۰ باب جهیزیه به زوج‌های جوان لرستانی که مشکلات اقتصادی داشتند اهداشده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان عنوان کرد: در این مرحله تعداد ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل تهیه‌شده است که با شناسایی نواحی مقاومت بسیج در شهرستان و بعد از پیگیری از قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه اعتبار جهیزیه‌ها تهیه‌شده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این جهیزیه‌ها شامل پنج قلم حدود ۲۰ میلیون تومان، به هرکدام از زوج‌ها سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کارت هدیه تقدیم می‌کنیم تا عزیزان با هدیه‌ای از طرف بسیج سازندگی، زندگی خود در این ایام مبارک را شروع کنند.

جهانبخش گفت: درخواست‌های مردمی از شهرستان‌ها جمع‌آوری‌شده است و تا پایان سال چند مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان با اشاره به طبخ و توزیع یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار پرس غذای گرم از ابتدای سال تاکنون بیان کرد: تا به امروز ۱۹۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده بازگشتند.

وی گفت: در هفته بسیج، پایان مراحل احداث ۵۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد که توسط بسیج سازندگی از سال ۹۷ آغازشده است را اعلام می‌کنیم و همچنین راه‌اندازی ۲۱ کیلومتر کانال کشاورزی در ۱۷ روستا گوشه‌ای از خدمات گروه‌های جهادی لرستان است و تا پایان کرونا و هر زمان که مردم ما نیاز داشته باشند ارائه این خدمات ادامه دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط