رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
  • کد خبر : ۳۸۱۸
  • چاپ خبر : پیام تبریک فرمانده ناحیه دلفان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی

پیام تبریک فرمانده ناحیه دلفان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی

فرمانده سپاه ناحیه دلفان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز را به طلایه داران عرصه علم و دانش تبریک گفت.

سرهنگ پاسدار علی دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز را به طلایه داران عرصه علم و دانش تبریک گفت.

متن پیام فرمانده سپاه ناحیه دلفان بدین شرح می باشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ

“بسیج” در حقیقت ماندگارترین جلوه های از خودگذشتگی و ایثار و میعادگاه عاشقانی است که در راستای داشتن جامعه ای آراسته به فضایل انسانی و تحقق حیات طیبه در آسمان عزت و افتخار، چشم ها را به سمت خویش خیره می نماید.
۸ آبان ماه ، روز شهادت محمد حسین فهمیده، نوجوانی ۱۳ ساله بود که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسید، به همین منظورر این روز به عنوان روز نوجوان و (بسیج دانش آموزی)  نامگذاری شده است.

روز دانش آموز یادآور رشادت شهید محمد حسین فهمیده آن دانش آموز قهرمانی است که با گذشتن از خود سرلوحه تمامی نوجوانان کشور گردید و امام راحل نیز در وصف این نوجوان دانش آموز فرمودند: «رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ تر است با نارنجک، خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای دانش آموز، فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی  را به همه بسیجیان نوجوان و جوان  کشور اسلامی و ملت بزرگ ایران بویژه مردم شریف و انقلابی شهرستان دلفان تبریک عرض نموده و عزت و عظمت اسلام و مسلمین و همه بسیجیان عزیز را در پرتو عنایات امام عصر (عج) و تدابیر داهیانه رهبری معظم انقلاب، از خداوند قادر متعال مسالت می نمایم .

سرهنگ پاسدار علی دالوند
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیح دلفان

اخبار مرتبط