رفتن به بالا

درباره ما

این سایت در پایگاه ستاد سازماندهی ثبت شده است . و مطالبی که در سایت قرار میگیرد مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .


صاحب امتیاز :  میلاد اصغری
مسئول اجرایی : مصطفی عباسی 
مدیر داخلی و خبری : مصطفی عباسی 
تلفن تماس : ۳۲۷۴۰۴۵۵
ایمیل : info@baztabdelfan.ir
سامانه ربات تلگرام : http://www.telegram.me/baztabdelfan_bot
کانال تلگرام : http://www.telegram.me/baztabdelfan
آدرس دفتر مرکزی : لرستان نورآباد دلفان انتهای خیابان شهید رجایی روبروی بنیاد شهید نبش خیابان آیت الله خامنه ای


منشور بازتاب دلفان
۱ـ احترام عمیق و اعتقاد به باورهای ملی و دینی و ارزشهای عام انسانی، سنت ملی و همچنین وفاداری به آرمانهای بلند انقلاب اسلامی و ارادت نسبت به پیشوای کبیرمان حضرت امام خمینی (ره) و نیز رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تأکید بر اصول و حدود دیانت و التزام و عمل به مقتضای شریعت.
۲ـ اعتنای جدی به مشکلات هر روز مردم و جامعه که گاه در هیاهو و ازدحام بازار سیاست دیده و شنیده نمی شود و تفکیک ساحت فردی و اجتماعی زندگی ملت از حوزه مسائل سیاسی و شکافتن لایه هایی از دردها و رنج های پنهان و آشکار آنها و همچنین تبیین آرزوهای دینی و ملی مردم این بوم و بر.
۳ـ سعی در تفکیک مشکلات واقعی مردم از معضلات پنداری و نگاه کارشناسانه و اولویت بندانه به مسائل و پیچیدگی¬های زندگی آنها و تعمیق نگاههای دین مدارانه و مردم سالارانه و تلاش جمعی در راه ایجاد فضایی سالم، پر نشاط و آکنده از امید به آینده.
۴ـ احترام و ارج گذاردن به افراد و جریانهای سیاسی، فرهنگی و اندیشه ای کشور و ترغیب رقابت منطقی و قانونی و اعتقاد به لزوم ایجاد توازن میان آنها و البته انتقاد متین، مستدل و سازنده از کارنامه و عملکرد هر یک از شخصیتها و جناح ها و احزاب.
۵ـ پرهیز از سیاست زدگی و اجتناب از سیاست گریزی و بنابراین، شرکت فعال در فضای سیاسی کشور در عین پایبندی به تفکیک حوزه ها از یکدیگر و حذر از قربانی کردن بخشی از مسائل جامعه در پای بخشی دیگر.
۶ـ توجه به مسائل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ژرف شدن در آن چارچوب حاکمیت دینی، وحدت و امنیت ملی، ثبات سیاسی و قانون اساسی.
۷ـ اهتمام به گردش و نشر آزاد افکار و اندیشه های مردم به ویژه نخبگان و تلاش در نشر دیدگاهها، نقدها و نظرهای آنان در چارچوب حفظ هویت دینی و ملی و حدود قانون و باورهای مردم.
۸ـ توجه به تمدن و فرهنگ ایرانی به مثابه یکی از عناصر هویت در جهان امروز برای رویارویی و مکالمه تمدنی با تمدن معاصر غرب و دیگر مدنیتها و فرهنگ های موسوم و مرسوم.
۹ـ تأکید بر اصل رسانه ای بودن و تفکیک حوزه تحلیل از خبر.
۱۰ـ بهره گیری و تکیه بر زبان رسانه ای و تحلیلی، پرهیز از ادبیات لمپن و پایبندی به حدود دینی و اصول عملی و اخلاقی حرفه روزنامه نگاری.
«تلک عشره کامله»
در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.
راهی پر از بلاست ولی عشق پیشواست
تعلیممان دهد که در او برچه سان رویم